Filmy nastoletni gej, relacja matka-syn

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje nastoletni gej, relacja matka-syn. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Nastolatka z pomocą przyjaciół walczy z wampirami, demonami i innymi piekielnymi stworzeniami.

Shelter

6,9
Młody surfer Zach robi sobie roczną przerwę od studiów. Podczas surfowania poznaje Shauna brata swojego najlepszego przyjaciela, z którym wkrótce zaczyna łączyć go uczucie.
Sasza Petrović ma 19 lat, mieszka z rodziną w Kolonii, ale pochodzi z Czarnogóry. Jego matka marzy, by został pianistą, ojciec chce zrobić z niego prawdziwego mężczyznę, jego chińska koleżanka kocha się w nim na zabój. Ale Sasza ma własne plany na życie. A przede wszystkim ma swój sekret. Chciałby o nim powiedzieć, ale nie wie jak. Bo przecież matka będzie zrozpaczona, koleżanka wpadnie we wściekłość, a ojciec sięgnie po broń.


Jonas wspomina swoją przeszłość i nawet po 18 latach nie jest wstanie pogodzić się ze zniknięciem swojego pierwszego chłopaka Nathana.
Historia nastolatka Potato i jego matki wyjazdu ze Związku Radzieckiego do Seattle w celu lepszego życia.
Irlandzka prowincja, połowa lat 90. XX wieku. Czasy sprzed mediów społecznościowych, gdy dokopać komuś najłatwiej było prosto w twarz, ewentualnie puszczając w szkolny obieg jakąś mało subtelną plotkę. Eddie jest przeraźliwie nieśmiałym chłopakiem, który mimo anemicznej postury i setek kompleksów planuje pójść w ślady swego ojca i zostać zawodowym żołnierzem. Amber jest z kolei stereotypowo buntowniczą nastolatką, rozkochaną w punkowym etosie The Clash, która po śmierci ojca zamknęła się w sobie, lecz odkłada skrzętnie pieniądze, by wyjechać do Londynu i założyć anarchistyczną księgarnię. Ach, właśnie, oboje są homoseksualni, ale nie potrafią przyznać tego przed rówieśnikami - ba, czasem nie umieją przyznać tego nawet przed sobą. Nie pomagają ani wyświetlane w szkole chrześcijańskie materiały związane z „prawidłową” edukacją seksualną, ani rozerotyzowani koledzy i koleżanki. Dlatego pewnego dnia Eddie i Amber zaczynają udawać parę, co wywołuje szereg zupełnie nieprzewidzianych komplikacji.
Link, nastolatek o rdzennym pochodzeniu Mi’kmaw oswaja się ze swoją tożsamością seksualną, gdy jego i tak już bardzo chwiejne życie bierze nagle gwałtowny zakręt. Policja przyłapuje go z bratem na kradzieży, co wywołuje wybuch agresji u ich ojca. Gdy Link odkrywa, że jego rzekomo zmarła matka może jednak żyć, chłopcy decydują się uciec z domu. W drodze poznają Pasmaya, którego połączy z Linkiem coś więcej niż etniczne pochodzenie. Czy jednak (w pełni zrozumiała) nieufność Linka wobec innych nie zrujnuje nowej, obiecującej relacji, a także samej misji?
Jack (Owen Campbell) jest uczniem liceum, który mieszka razem ze swoją matką Karen (Mary Stuart Masterson) w prowincjonalnym mieście. Nastolatek czuje się wyobcowany i nie ma zbyt wielu bratnich dusz wokół siebie. Wszystko zmienia się jednak w dniu, w którym wprowadza się do nich partner Keren ze swoim synem Markiem (Charlie Heaton). Jack szybko zyskuje nowego przyjaciela. Do ich grupy dołącza Sarah (Amandla Stenberg). Trójka nastolatków spędza ze sobą coraz więcej czasu. Pewnego dnia jednak ich relacja zostaje wystawiona na próbę.
Fatima-Zahra (Aicha Tebbae) ciągnie swojego 17-letniego syna Selima (Abdellah El Hajjouji) od miasta do miasta, uciekając przed skandalami, które wybuchają na jej drodze. Kiedy Selim odkrywa prawdę o ich przeszłości, Fatima-Zahra obiecuje mu nowy początek. Następnie przybywają do Tangeru, gdzie nowe spotkania dają im nadzieję na zdobycie legitymacji, której tak bardzo szukają. Ale te aspiracje zagrażają fuzji, która zawsze ich łączyła.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…